Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUTĚŽ - Pravidla + komentáře s odkazy

Podmínky soutěže:

kde naše soutěž probíhá:  pouze na těchto stránkách. Reklama na soutěž bude probíhat na Facebook Dravci z Mosteckého Rozmarýnu

Kdy: Soutěž probíhá od 21.12. do neděle 5.1.2020 do 20 hodin. Výherce vyhlásíme týden poté dne 12.1.2020 na těchto stránkách v příspěvku soutěž. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv přerušit, zkrátit, prodloužit, ukončit či jednostranně změnit či doplnit její pravidla, a to i bez udání důvodu s účinností od okamžiku zveřejnění nového znění pravidel soutěže na těchto stránkách.

Podmínky: K účasti musíte mít youtube profil, bydliště v České republice a svou účastí v soutěži souhlasíte s těmito soutěžními podmínkami. Soutěžící mladší 18 let se soutěže může účastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce, a to jak s jeho účastí v soutěži, tak s těmito pravidly, jejími podmínkami, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů. Výslovný souhlas zákonného zástupce ve výše uvedeném smyslu je v případě výhry soutěžící povinen doložit písemně. V případě že tak neučiní, je pořadatel oprávněn jej ze soutěže vyloučit. Soutěžící svým zapojením do soutěže souhlasí s tím, že v případě jeho výhry pořadatel zveřejní jeho jméno a příjmení, případně tel. číslo či přezdívku ve spojení s informací o výhře, kterou soutěžící získal. Soutěžící pod stejným logem a jménem se může této soutěže účastnit několikrát, kdy bude vybráno vždy pouze jedno video, které je od stejného autora (stejné logo, jméno a tel. číslo ) a to bude hodnoceno porotou. Pokud soutěžící, zde neuvede své jméno či tel číslo a vyhraje některou zde uvedených cen, bude zde vyzván ke kontaktování pořadatele na tel. čísle 775 109 735 nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledků soutěže. V případě, že tak neučiní, výhra náleží dalšímu soutěžícímu v pořadí, který bude vyrozuměn, či vyzván ke kontaktování se s pořadatelem. 

Co můžeme: Vyřadit ze soutěže kohokoliv, kdo porušuje pravidla nebo nevhodným chováním narušuje průběh soutěže, či nevhodným videem a komentářem v soutěži umístěné přes odkaz na těchto stránkách. Vyloučit kohokoliv kdo obchází nebo zneužívá tato pravidla a individualizovaná pravidla soutěže. Dále toho kdo porušuje či ohrožuje práva a právem chráněné zájmy pořadatele či třetích osob či jedná v rozporu s platnými právními předpisy či dobrými mravy. O případných námitkách či reklamacích soutěžících v souvislostí se soutěží rozhoduje pořadatel. 

Popis soutěže: Soutěže se může zúčastnit kdokoliv, kdo zašle odkaz z YouTube.com, kde vloží své vánoční či novoroční video. Video musí obsahovat buď vánoční či novoroční přání, báseň, píseň se zakomponovaným textem "Dravci z Mosteckého Rozmarýnu".

Kdo to vyhraje: Tři výherci, jejichž video vybere tříčlenná porota jako nejlepší podle sympatií. Výherce uplatí výhru neboli slevu z poukazu na jarní tábor či letní tábor pořádaný Dravci z Mosteckého Rozmarýnu, pořádaný na těchto stránkách a to vždy k hlavnímu vedoucímu daného tábora. Sleva se nesčítá a lze uplatit pouze na jarní či letní tábor. Jedná se o jarní tábor v termínu 1-8.2.2020 Zásada u Kadaně a letní tábor v termínu 18.7 - 1.8.2020 ve Stárkově. Výherce vyhlásíme po skončení soutěže a to dne 12.1.2020 a ozveme se jim na tel. číslo, které bude přiřazeno v komentáři zaslaného odkazu na video z YouTube.com.

Jaká je cena? První výherce získá slevu 1000,- Kč. z poukazu na jarní či letní tábor pořádaný PS Dravci. Druhý výherce získá slevu 500,- Kč. z poukazu na jarní či letní tábor pořádaný PS Dravci z Mosteckého Rozmarýnu. Třetí výherce získá slevu 300,- Kč. na jarní či letní tábor pořádaný PS Dravci. Ostatní účastníci soutěže nezískává jí žádnou cenu (tedy žádnou slevu na poukaz).

Co je součástí ceny? Videa budou umístěna a zveřejněna na tomto webu do konce října 2020.

Jen poznámka: Na výhru  není právní nárok, nelze ji právně vymáhat. Výhra se neproplácí v hotovosti ani nelze za nic vyměňovat.

Osobní údaje soutěžících: Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním údajů jako jméno, příjmení a youtube profil, tel. číslo, případně i text komentáře, který vložíte pod soutěžní komentář. Podle nařízení GDPR jsme správci těchto údajů a tyto údaje zpracováváme kvůli vaší účasti v soutěži a následného vyhodnocení a kontaktování výherců. Souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, ale nebudeme vás moci zařadit do soutěže. Jako soutěžící máte právo požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, můžete žádat o jejich výmaz, úpravu nebo omezení zpracování. Máte také právo na přenositelnost údajů nebo žádat jejich kopii. Pokud se vám něco nebude zdát, klidně napište nám, případně podejte stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, nebo se obraťte na soud. Uděláme ale všechno proto, aby žádný problém nevznikl. Osobní údaje soutěžících bude pořadatel zpracovávat do konce roku 2020 tj. do 31.12.2020.

Osobní údaje výherce: Rádi bychom, abyste se s námi zapojili do vánoční či novoroční soutěže a ukázali fanouškům PS Dravci oddíl Rozmarýn - Dravci z Mosteckého Rozmarýnu., jak se vám na táborech pořádaných naší organizací líbí. Vaše osobní údaje bude zpracovávat pouze PS Dravci, Dravci z Mosteckého Rozmarýnu. Zapojením do soutěže nám (PS Dravci) udělujete bezplatný souhlas s využitím vaší podobizny, obrazových snímků nebo zvukových záznamů v souvislosti s předáváním výhry. Soutěžící se zavazuje, ke zveřejnění soutěžních videí, které budou zaslány přes odkaz na Youtube.com, ke zveřejnění na těchto stránkách a na stránkách facebookového profilu této skupiny a to do konce října 2020. Pokud výherce odmítne cenu z jakéhokoliv důvodu, vybereme jiného výherce stejným způsobem, jako byl vybrán původní.

Pár slov na závěr: Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže a zavazujete se je dodržovat. Soutěž nepodporuje, nesponzoruje ani nespravuje síť Facebook ani estranky.cz. Jednostranně můžeme změnit pravidla soutěže. Pokud byste měli jakékoliv otázky k soutěži, dejte nám vědět do komentářů na těchto stránkách v příspěvku SOUTĚŽ nebo na Facebook Dravci z Mosteckého Rozmarýnu.

Díky moc, že se do naší soutěže zapojíte!

Pořadatel: Pionýr, z. s. – Pionýrská skupina DRAVCI , IČO: 706 93 501, se sídlem Dobětická 2333/10, 400 01 Ústí nad Labem

 
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Robin Pavlíček hl. vedoucí tábora

Most

775109735

paromo@seznam.czStatistiky

Online: 1
Celkem: 55244
Měsíc: 1070
Den: 36